Ürün Grupları

Teklif İste
Bizden Haberler
E-Bülten Kayıt

FLOORWOOD NATURAL LAMİNAT PARKE

 • FLOORWOOD NATURAL LAMİNAT PARKE

  • Ürün Kodu:floorwood
  • Kategorisi:FLOORWOOD LAMİNAT PARKE  --- BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF İSTE ---

  Ad Soyad   : 
  Telefon   : 
  E-posta   : 
  Mesajiniz   : 
     
 • Ürün Açıklamaları
 • Ürüne Ait Diğer Resimler
 • FLOORWOOD NATURAL

  Döşeme işleminden önce döşeme yapılacak zeminin ve ortamın ısı ile nem koşulları: 
   
  Döşeme yapılacak zemin ve ortamın ısı ve nem seviyeleri, döşeme işleminden önce, döşeme işlemi sırasında ve işlemden sonra döşeme için uygun ısı ve bağıl nem şartlarına uygun olmalıdır. 

  ( Döşeme yapılacak ortamın sıcaklığı min. + 18 ºC olmalıdır. Zemin sıcaklığı min. +15 ºC derece olmalıdır. Döşeme yapılacak ortamın bağılı nem oranı max. % 75 olmalıdır ).

  Döşeme yapılacak zeminin yüzeyi üzerini Floorwood Natural laminat parke döşenecek olan tüm yüzeyler, döşeme işinde dikkate alınması gereken teknik şartlara göre işleme hazır olmalıdır.
  Zemin denetlenirken özellikle aşağıdaki şartların yerine gelmiş olmasına dikkat edilmelidir:

   

  Döşeme işleminde uygulanması gereken temel kurallar:Yüzeyin nem izolasyonu için zeminlere yaklaşık 0,2 mm kalınlığındaki PET folyo kenarları 20 cm payla üst üste ve tüm yüzeyi kapatacak biçimde serilmelidir. Zemine ses, ısı, nem izolasyonunu sağlamak ve zemin pürüzlerini (2 mm'den az ise) gidermek amacıyla parke döşenmeden önce, parke panellerinin uzun kenarına paralel olacak ve tüm yüzeyi kapatacak biçimde serilmelidir.
  Şilte şeritleri yan yana serilirken bitişik kenarlı olarak (açık alan kalmayacak biçimde) serilmelidir.
  Floorwood Natural laminat parkeler zemine yüzey sistem döşendiğinden, zemine vidalanmaz, çivilenmez ve yapıştırılmaz. İki   kısa kenar birleşmeleri en az 300 mm'nin altında olmalıdır.,

  kaynak: www.keas.com.tr